Звіт волонтерського осередку (березень-квітень)

В перших рядках звіту повідомляємо: раніше оголошений збір на автомобіль для підрозділу ССО – закрито! Це вже 4-те авто, до купівлі якого ми долучилися! Щира подяка від хлопців нашим незмінним помічникам – друзям з Австрії, та вчителям, які активно доєднались до цієї справи, їх донати значно пришвидшили купівлю транспорту.

Шкільні акції “Коробка тепла” та тижневики із допомоги ЗСУ печивом, цукерками, кавою/чаєм, засобами гігієни, ліками, малюнками суттєво поповнили запаси волонтерського осередку та розширили можливості відправки благодійних посилок. Загалом зроблено 42 відправлення (в Рівненську, Дніпропетровську, Донецьку, Хмельницьку, Харківську, Черкаську, Запорізьку, Сумську області), зокрема і привітання з Великоднем. Звичайно, наші “бджілки” постаралися і напекли запашних пасок. Кожна така посилка – частинка нашого шкільного тепла, безмежна вдячність за захист, за можливість жити, навчатися і працювати!

До Великоднього збору долучилась і початкова школа “Барвінок”. Воїни подякували за одяг (штани, шапки, шкарпетки), різноманітні смаколики, малюнки, іконки і за те, що про них піклуються та дарують моменти душевного спокою!

Окрім солодощів відправляли і інші продукти: ковбасу, сало, сир, цукор, паштети, консерви, вермішель, сухі супи і каші, крупи. А ще : 4 маскувальні сітки, павербанк, ліхтарик, каремат, спальник, 500шт. білих мішків, одноразовий посуд. Відвідали поранених військовослужбовців та допомогли із купівлею дороговартісних ліків.

Навчальний рік закінчується, але потреби у допомозі не зменшуються! Ми не маємо морального права сказати, що стомилися, бо ж розуміємо, яке становище у хлопців та дівчат, які нас захищають… Вони щоденно потребують нашої з вами підтримки! Тому ми не зупиняємось! Працюємо на Перемогу і для Перемоги!

На великий жаль, маємо втрати серед воїнів, яким допомагали з початком повномасштабного вторгнення… Вічна пам’ять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *