Сьогодні у нашому ліцеї — особливий день! Дев’ятикласники отримали свій перший серйозний документ — свідоцтво про базову сеоедню освіту. Це свято усмішок, легкого смутку та великих сподівань. З вітальним словом до випускників, батьків та педагогів звернулася директор ліцею Олена Балашенко, Читати далі …