В рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 3-х класів зустрілись із патрульними поліцейськими. Нагадали дорожні знаки, правила пішохідних переходів та правила безпеки при користуванні велосипедами/самокатами. Також бесіда про знання правил та безпеку на дорозі відбулась з учнями 7-х класів


